Reddoorz Hesabımı Nasıl Silerim

Reddoorz Hesabımı Nasıl Silerim

Reddoorz Hesabımı Nasıl Silerim: RedDoorz, Singapur merkezli otel şirketi ve otel markasıdır. 2015 yılında kuruldu. ve Ekim 2019 itibariyle Endonezya, Filipinler, Singapur, ve Vietnam’de 120’den fazla şehirde 2000 fazla otele sahiptir.

 

 

RedDoorz Hesabımı Nasıl Silerim

RedDoorz hesabını web sitesinde veya mobil uygulaması ile silemezsiniz. Üyeliğinizi iptal etmek için web sitesinde “Contact Us” butonuna tıklayın. Mobil uygulamada ise “Profil > Contact Us > Still Need Help > Live Chat” adımlarını takip edin ve RedDoorz hesabınızın ve kayıtlı tüm verilerinizin silinmesini talep edin.

Bunun dışında kayıtlı e-posta adresinizden info@reddoorz.com adresine bir mail yollayın ve RedDoorz hesabınızın ve kayıtlı tüm verilerinizin silinmesini talep edin.

 

Ayrıca RedDoorz platformuna facebook veya google ile oturum açıyorsanız aşağıdaki yazılanları uygulayın.

 

Facebook ile giriş yapıyorsanız:

– Facebook’un sağ üst köşesindeki menüye tıklayın.

– Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar”a tıklayın.

– Sol menüden Uygulamalar ve Web Siteleri’ne tıklayın.

– Kaldırmak istediğiniz uygulamaların veya oyunların yanındaki kutuyu tıklayın.
Kaldır’ı tıklayın.

– Uygulamayı veya oyunu kaldırdıktan sonra, uygulama veya oyun zaman tünelinizde yayınlanamaz. Hala eski bir gönderi görüyorsanız, kaldırabilirsiniz.

 

Google Mail ile giriş yapıyorsanız:

– Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://myaccount.google.com/u/3/permissions bağlantısını kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

– Kaldırmak istediğiniz uygulamayı veya hizmeti seçin.

– Erişimi Kaldır’ı seçin.