Tourbar Hesap Silme

  Tourbar Hesap Silme

  Gezgin yol arkadaşlarının, seyahatlerine eşlik eden seyahat arkadaşları veya seyahat partneri olarak aynı seyahat planlarını yapanlara seyahat partneri gruplarını aramalarını hedefliyor. Seyahat mobil uygulaması olan Tourbar hesabınızı Tourbar Hesap Silme makalemizde nasıl silineceğini ele alıyoruz.

  Tourbar uygulaması ile gitmek istediğiniz istikamette yardımcı olacak çok sayıda seyahat arkadaşı arasından seçim yapın. Alışveriş yap, dışarı çık, yemek ye, sahilleri veya doğayı keşfet, veya sadece dışarıda takıl ve müthiş seyahat partnerleriyle buluş. Hayalindeki yerler ziyaret et ve oralarda seyahat arkadaşları ile tanışabilirsiniz.

   

  Tourbar Hesabı Nasıl Silinir

  Tourbar hesabınızı silmek için web sitesinde oturum açıyor ve ayarlar sayfasına geçiyoruz. İsterseniz oturum açıktan sonra https://tourbar.com/settings bağlantı adresine de tıklayabilirsiniz. Açılan sayfayı biraz aşağı kaydırın ve “Hesabı Sil” yazısına tıklayın.

  tourbar hesap silme
  tourbar hesap silme

  “Uyarı:Hesap silme işlemi geri alınamaz. Hesabınızı silmek istediğinizden kesin olarak eminseniz devam edin” uyarısını okuyor ve tekrardan “Hesabı Sil” butonuna tıklıyoruz. Açılan pencerede “Onayla” butonuna tıklıyoruz ve tourbar hesabımız silinmiş oluyor