Hostelworld Hesabımı Nasıl Silerim

  Hostelworld Hesabımı Nasıl Silerim

  Hostelworld Hesabımı Nasıl Silerim: 1999 yılından bu zamana hostellerin ve hostel gezginlerinin ihtiyaçlarına odaklanan, Merkezi Dublin’de bulunan Hostelworld’ün ayrıca Sidney, Şanghay, Londra ve Porto’da ofisleri bulunmaktadır. Hostelworld, hostel odaklı küresel bir online rezervasyon platformudur. 170’den fazla ülkede 17.400’den fazla hostel ile gezginleri birbirine bağlıyor.

   

  Hostelworld Hesabı Nasıl Silinir

  Hostelworld hesabınızı silmek için web sitesinde veya mobil uygulamasında herhangi bir seçenek yok. Tek seçenek aşağıdaki bağlantı adresine tıklayıp formu doldurup göndermemiz gerekiyor.

  https://hwhelp.hostelworldgroup.com/hc/tr/requests/new?ticket_form_id=63361 bağlantı adresini tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Aşağıdaki form açılacak.

  “Subject: Delete Hosterlword account”

  “Description: Please permanently delete my hostelworld account” yazıyor ve diğer bölümleri de aşağıdaki gibi dolduruyor ve “Submit” butonuna tıklıyoruz.

  Formu ingilizce dışında fransızca, ispanyolca, italyanca, almanca, portekizce, lehçe veya çince dilleri ile doldurup gönderebilirsiniz.

  hostelworld hesabimi nasil silerim
  hostelworld hesabimi nasil silerim

  Gelen e-postaya göre biraz bekletecekler

  hostelword account closing

  “Merhaba,

  Mesajınızı aldık ve en kısa sürede cevap vereceğiz.

  Tahmin edebileceğiniz gibi, her zamankinden daha fazla sorgu yaşıyoruz. Bu, yanıt vermemizin normalden daha uzun süreceği ve bu zorlu zamanda sabrınızı istediğimiz anlamına geliyor.

  Tavsiye verdiğimiz ve sorunuzun yanıtını alabileceğiniz yardım merkezimizi kontrol etmeye değer: https://hwhelp.hostelworldgroup.com/hc/en-us

  Biz iletişime geçeceğiz, bu yüzden lütfen bizden haber alana kadar takip etmeyin, aksi takdirde bize ihtiyaç duyanlar için bekleme süreleri uzayacaktır.

  Anlayışınız için teşekkürler,

  Hostelworld”