Home seyahat Booking Hesap Silme

  Booking Hesap Silme

  Booking Hesap Silme

  Booking Hesap Silme: 1996 yılında Amsterdam’da kurulan Booking.com günümüzde dünyada binlerce insanın otel ve ev rezervasyon fırsatlarını bulduğu dijital seyahat şirketlerinden biri haline geldi. Booking.com’un misyonu herkesin dünyayı keşfetmesini kolaylaştırmaktır. Bizim misyonumuz da hesaplarını silmek için sizlere yardımcı olmak 🙂 Booking Hesap Silme yazımızda da bu misyonumuzu devam ettiriyoruz.

  Booking.com günümüzde 43 dilde mevcuttur ve 6,2 milyondan fazla ev, daire ve diğer konaklama yerleri dahil olmak üzere toplamda 28 milyondan fazla konaklama birimi sunar.

  Booking Hesap Kapatma

  Booking.com sitesinde oturum açtıktan sonra üyeliğimizi silmek için öncelikle https://secure.booking.com/mysettings.tr.html linkine tıklayın ve sayfanın en altında olan “Booking.com hesabınızı silmek için buraya tıklayın. Sizi özleyeceğiz.” yazısına tıklayın.

  – Açılan ekrandan hesabınızı silme nedeninizi belirtin ve “Hesabımı Kaldır” butonuna tıklayın. Daha sonra kayıt olduğumuz e-mail adresinizi açın

  Booking Hesap Silme
  Booking Hesap Silme

  – Gelen e-posta da “Hesabı Sil” butonuna tıklayın ve hesap silme işlemini tamamlamış oluruz

  Gmail yada herhangi bir mail ile veya facebook üzerinden kayıt olduysanız yukarıda anlatıldığı gibi hesabınızı silebilirsiniz. Ayrıca facebook üzerinden üye olmuşsanız yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra facebook hesabınıza girin ve ardından Ayarlar =>Uygulamalar ve İnternet Siteleri seçeneğine tıklayın ve bu sayfaya gelmek için https://www.facebook.com/settings?tab=applications linkine de tıklayabilirsiniz. Ardından açılan ekranda Booking.com  uygulamasını seçip “Kaldır” butonuna tıklayın.

  Booking.com Hesap Silme
  Booking.com Hesap Silme