Usunięcie Konta YouNow

  Usunięcie Konta YouNow

  Usunięcie Konta YouNow: Począwszy od miesiąca miesiąca 2011, YouNow jest sposobem na zarabianie dochodów finansowych poprzez transmisję na żywo. Wcześniej był znany jako blogTV. Ludzie zarabiają pieniądze, transmitując na żywo. Osoby, które subskrybują witrynę, kupują paski i wysyłają je na żywo, a tym samym wspierają. Możesz rozmawiać z ludźmi, poznawać nowych ludzi i transmitować, aby poszerzyć grono fanów!

  Dzięki YouNow Możesz:
  PUBLIKUJ Możesz rozpocząć transmisję, klikając przycisk „Transmisja na żywo”. Poznając nowych ludzi i nawiązując przyjaźnie, możesz również zdobywać nowych obserwujących na Facebooku, Twitterze i Youtube.

  ODKRYJ: Możesz teraz skanować tysiące transmisji na żywo! Niezależnie od tego, czy oglądasz występy muzyków, czy oglądasz swoich ulubionych użytkowników YouTube / Viner. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

  INTERAKTY: Możesz rozmawiać ze znajomymi i obserwującymi, udostępniać ich transmisje na żywo i oglądać je.

  AKTUALNOŚCI: Możesz śledzić je jako fan swoich ulubionych publikacji. Zostaniesz powiadomiony, kiedy będą dostępne.

  ODŁĄCZANIE: Rozłączanie się ze stronami profilu znajomych i fanów, gdy nie są online.

   

  Jak Usunąć Konto YouNow

  Aby usunąć swoje konto Younow, zaloguj się na stronie i kliknij link na https://www.younow.com/settings/privacy lub skopiuj i wklej go w pasku adresu przeglądarki internetowej i kliknij przycisk „Terminate my account” na stronie, która zostanie otwarta.

   

  delete younow account

   

  „Czy na pewno chcesz zamknąć swoje konto YouNow na zawsze?
  Spowoduje to usunięcie twojego konta, na zawsze zakończą wszystkie linki do twoich fanów, usuniesz wszystkie posty z przeglądu.

  Twój portfel rekwizytów wciąż zawiera 0 rekwizytów, utracisz je, likwidując konto. ”

  Kliknij przycisk „Yes Terminate”. Zweryfikuj swoje konto. Twoje konto YouNow zostało usunięte.