Coinbase Hesabı Nasıl Silinir

  Coinbase Hesabı Nasıl Silinir

  Coinbase Hesabı Nasıl Silinir: Fred Ehrsam ve Brian Armstrong tarafından 2012 yılında kuruldu. Merkezi San Francisco, California , Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir dijital para borsasıdır. Günümüzde ticaret hacmine göre Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük kripto para borsası.

  Dünya çapında 32 ülkede 35 milyondan fazla kullanıcısıyla dünyanın en büyük kripto para borsası. Coinbase, mobil uygulaması ve ve web platformunda Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Ethereum Classic ve daha fazla kripto para birimlerini satın almanıza, saklamanıza ve satmanıza olanak tanır.

   

  Coinbase hesabınızı kapatmadan önce mutlaka hesap bakiyesi boş olması gerekir. Kapatmak istediğiniz cüzdanlarınızdan herhangi birinde bir bakiye bulunuyorsa, paranızı başka bir cüzdana veya diğer Coinbase kullanıcısına göndermeniz gerekir.

  Kapatmak istediğiniz Coinbase hesabınızdaki bakiyeyi başka bir cüzdana veya başka bir kullanıcıya göndermek istemiyorsanız alternatif olarak, kalan kripto paranızı GiveCrypto.org‘a bağışlayabilirsiniz .

  GiveCrypto, kripto para birimini yoksul insanlara dağıtan bir kar amacı gütmeyen kuruluştur.

   

   

  Coinbase Hesabımı Nasıl Silerim

  Coinbase hesabını mobil uygulama ile silmeniz mümkün değildir. Web platformda oturum açın ve https://www.coinbase.com/settings/account_activity adresine tıklayın. Açılan sayfayı aşağı kaydırın ve “Hesap Kapat” butonuna tıklayın.

  “Coinbase hesabınızı kapatın

  Tüm paranızı çekebileceksiniz. Bunun ardından Coinbase hesabınız kalıcı olarak kapatılacak.
  Devam etmek için parolanızı girin.”

  Parolanızı girin ve “Hesabı Kapat” butonuna tıklayın.

  Hesabınızda bekleyen bakiyeniz ve bekleyen bir etkinlik bulunmuyorsa ise “Hesabımı Kapat” butonuna tıklayın.

  Coinbase hesabınız silinmiştir.

  Eğer Coinbase hesabınız silinmiyor ise support@coinbase.com e-posta adresi ile iletişime geçip yardım isteyebilirsiniz.