Remitly Hesap Silme

  Remitly Hesap Silme

  Remitly Hesap Silme: Daha düşük maliyetlerle bir şekilde uluslararası para göndermenize imkan sağlayan Remitly, Euro Bölgesi, Avustralya, İngiltere, Kanada ve ABD’ deki kişilerin 40′ tan fazla ülkeye para gönderip almalarına olanak sağlayan uluslararası para transfer hizmetidir. Para transfer hizmetlerine dijital bir alternatif olan Remitly para transferlerini hızlı, güvenli ve nispeten ucuz hale getirir.

   

  Remitly Size Şunları Sunar:

  Güvenli Teslim Seçenekleri: Göndereceğiniz parayı alıcınız bir nakit teslim alma konumundan veya doğrudan banka hesabına alabilir. Ayrıca bazı ülkelerde, parayı M-Pesa gibi bir mobil cüzdana gönderebilme veya eve teslim seçenekleri de sunuluyor.

  Hız Ve Fiyat Seçenekleri: EKSPER seçeneğimizle, paranızı dakikalar içinde gönderebiliriz. Size harika döviz kurlarının yanı sıra ücretsiz ya da çok düşük ücretli gönderimler sunuyoruz.

  7/24 Müşteri Hizmetleri: 7 /24 telefon, canlı sohbet veya e-posta aracılığıyla İngilizce, Filipince, Fransızca, İspanyolca ve Vietnamca dahil birçok dilde size yardım için hazırdır.

  Çift Para Birimi: Paranızı, alıcınızın ihtiyaç duyduğu para birimi cinsinden gönderebilme seçeneği sunuluyor. Parayı gönderdiğiniz de, alıcınızın parayı USD veya yerel para birimi cinsinden alınabilir.

   

  Remitly Hesabı Nasıl Silinir

  Remitly hesap silmemiz için bir seçenek sunulmamış ama atabileceğimiz iki adım var

  Bunların ilki bir e-posta göndermek. service@remitly.com e-posta adresine Remitly üyelik bilgilerinizi de ekleyip hesabınızı silmek istediğinizi belirten bir mail gönderin.

  Diğer bir adım ise canlı sohbet ile hesabınızı silinmesini isteyebilirsiniz.

  https://help.remitly.com/s/topic/0TOf40000005Tz5GAE/managing-your-account?language=tr bağlantı adresinden hesabınızla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz.