BRD Bitcoin Wallet Hesap Silme

  BRD Bitcoin Wallet Hesap Silme

  BRD Bitcoin Wallet Hesap Silme: BRD, iOS ve Android için en popüler Bitcoin ve Ethereum cüzdanlarından biridir. Cüzdan, BTC, BCH, ETH, XRP, HBAR ve tüm ERC-20 belirteçlerini destekler. Eskiden Bread Wallet veya sadece Bread olarak bilinen BRD, etraftaki en basit ve en kolay kripto para cüzdanlarından biridir.

   

  Breadwinner AG, Aaron Voisine ve Adam Traidman tarafından 2015 yılında İsviçre’de kuruldu. Şirketin yaklaşık 40 çalışanı var. Şirket başlangıçta BreadWallet adı altında BRD’yi başlattı. Şirket 2017 yılında Bread olarak yeniden markalandı ve BRD tokenı için bir ICO gerçekleştirdi.

  Birçok Bitcoin cüzdanı , kapsamlı ilk katılım süreçleri ve kafa karıştırıcı bir arayüzle kullanıcıları aşırı yüklerken, BRD olabildiğince basittir.

  Cüzdanın tasarımı çekici ve son derece sezgiseldir ve genel olarak Bitcoin veya kripto para birimine yeni başlayanlar için yerleşik bir eğitim vardır.

  Cüzdan ayrıca Bitcoin için Segwit desteği sunuyor (hala Beta sürümünde). Eksik olan tek şey muhtemelen özelleştirilmiş işlem ücreti yönetimidir.

   

   

  BRD Bitcoin Wallet Hesap Kapatma

  ÖNEMLİ: Cüzdanınızı Kurtarma İfadesini yazmadan silerseniz, paranız kaybolacaktır. Bunu önlemek için, doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olmak için önce şu anda aktif olan cüzdan için Kurtarma Cümlenizi girmelisiniz.

  BRD Bitcoin Wallet hesabını kapatmak için mobil uygulamayı açın ve aşağıdaki adımları takip edin.

  “Menü > Security Settings > Wipe Wallet from this device > Continue > 12 kelimeli kurtarma kelimelerini girin > Next > Wipe”

   

  BRD Bitcoin Wallet hesabında kapattığınız bir cüzdanı tekrar aktif etmek için uygulamayı açın ve aşağıdaki adımları uygulayın

  “Restore Wallet > Next > 12 kelimeli kurtarma kelimelerini girin> Next > Şifreni gir > Next”