N26 Hesabımı Nasıl Silerim

  N26 Hesabımı Nasıl Silerim

  N26; Avusturya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İrlanda, İspanya, İtalya ve Slovakya da dahil olmak üzere on yedi ülkede 5 milyondan fazla müşterinin olduğu bir online mobil banka‘dır. “N26 Hesabımı Nasıl Silerim” yazımızda N26 hesabınızı kapatmanızı sağlıyoruz

   

  N26 Hesap Silme

  N26 hesabınızı kapatmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç husus şunlardır:

  N26 hesabınızı hızlı kapatmak için fazla bakiyeniz varsa, önce kalan bakiyenizi çekin yada başka bir yere aktarın. Kalan bakiyenizi transfer etmek için SEPA içinde bir IBAN’ a da ihtiyaç vardır. Eksi bakiyeniz varsa hesabınızı ekleyin .

  Tüm ödenmemiş ücretler derhal ödenecektir. Bu, ekspres teslimat ve N26 You veya N26 Metal (varsa) ile ilgili ücretleri içerir .

   

  N26 hesabınızı iptal etmek için isteğinizi canlı sohbet yoluyla veya [email protected] adresine e-posta adresine konusu “Delete N26 Account“, mesaj içinde “Please permanently delete my N26 account” yazın gönderin. Ayrıca e-posta içine adınız ve N26 iban numaranızıda ekleyiniz.

  Hesabınız silindikten sonra kartlarınızı imha edin. Manyetik şeridin, NFC anteni ve Çip’ in  tamamı parçalar halinde kesilmeli ve ayrı olarak atılmalıdır.