Neteller Hesap Silme

  Neteller Hesap Silme

  1999 yılında Kanada da kurulan şirketin günümüzde ki genel merkerzi Londra’ dadır ve grubun Montreal, Viyana, Sofya, Houston, Los Angeles ve Miami’ de çok sayıda ofisi bulunmaktadır. Neteller Hesabı, müşterilerin para eklemek, para çekmek ve Neteller satıcıları ve diğer Neteller müşterileriyle aralarında ki para transferini gerçekleştirmek için kullandıkları online hesabıdır. Net+ kartı kullanarak doğrudan para çekebilir veya bakiyeyi kendi banka hesaplarına aktarabilir. Her yıl milyarlarca dolar değerinde işlem gerçekleştirdiğini belirten şirketin netelleri.com sitesinde açtığınız hesabınızı “Neteller Hesap Silme” yazımızla kapatmanıza yardım ediyoruz

   

  Neteller Hesabı Nasıl Silinir

  Neteller hesabınızı silmeden önce bilmeniz gereken:

  “Bir kez hesap para yatırmak veya para çekmek için kullanıldıktan sonra, NETELLER’ ın her üye için yalnızca bir hesaba izin verdiğini unutmayın. Şimdi hesabınızı kapamanız durumunda, gelecekte bu amaçla yeni bir hesap açamayacaksınız.”

  Bilgilendirmeyi okuduktan sonra hesabınızı en kısa yoldan silmek için önce  https://member.neteller.com/settings/loadCloseAccount bağlantı adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

   

  Neteller Hesap Silme
  Neteller Hesap Silme

   

  Neteller hesabınızı kapatma sebebinizi belirtin ve “Hesabımı Kapat” butonuna tıklayın.

  Sonraki ekranda hesabımızın kapatıldığını görüyoruz.

  “Hesap kapatıldı
  Talebiniz üzerine hesabınız kapatılmıştır.

  Bu talebi yanlışlıkla yaptıysanız veya hesabınızın kapatılmasını istemediyseniz, lütfen NETELLER müşteri desteği ile temas kurunuz.”