Home Finans Payoneer Hesabı Nasıl Silinir

  Payoneer Hesabı Nasıl Silinir

  Payoneer Hesabı Nasıl Silinir

  Payoneer, günümüzün dijital dünyasında 200′ den fazla ülke ve bölgeden 20’den fazla dilde  milyonlarca kurumsal ve  bireysel kullanıcının birbirleriyle bağlantı kurmasını ve büyümesini sağlıyor. Bilinen ve çok talep gören ödeme sistemi olan Payoneer, 200’den fazla ülkeye para transferi yapabilmenize imkan sağlıyor. Ayrıca 70’ den fazla para birimini tanımlayan payoneer uygulamasındaki hesabınızı Payoneer Hesabı Nasıl Silinir yazımız ile silmenize yardımcı oluyoruz.

  Payoneer, uzaktan çalışan serbest çalışanlar için uygun bir ödeme hizmeti sunmaktadır. Standart Payoneer hesabına en fazla üç banka hesabı ekleyebilirsiniz.  Payoneer hesabınızı kapatmayı karar verdiyseniz Payoneer hesabınızda kayıtlı banka hesaplarınızı silin.

  Payoneer hizmetini tamamen iptal etmek isterseniz, hesabı hemen iptal etmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

  Payoneer Hesabımı Nasıl Silerim

  Payoneer Ön Ödemeli Kart Hesabınızı iptal etmek istiyorsanız başvuru yapmadan önce eğer hesabınızda para kalmışsa bunu kullanmanız yada çekmeniz gerekir. Kartınız da kalan parayı kullanmak veya çekmek istemiyorsanız yada hesabınızda para yoksa silme işlemine geçebiliriz.

  https://payoneer.custhelp.com/app/ask/l_id/19 bağlantı adresine tıklıyor ve iletişim sayfasını açıyoruz.

   

  Payoneer Hesabı Nasıl Silinir
  Payoneer Hesabı Nasıl Silinir

   

  Sisteme kayıt olurken bilgilerimizi yazıyoruz. Kategori seçimini ise resim görüldüğü gibi “Payoneer Hesabım > Hesabı Kapatın / Yediden Açın > Hesabımı Kapatın İstiyorum” sırasıyla yapın ve “Sunmak” butonuna tıklayın.

  Daha fazla destek için Payoneer Desteğe başvurun.