Xe Hesabı Nasıl Silinir

Xe Hesabı Nasıl Silinir

Xe Hesabı Nasıl Silinir: Xe.com merkezi Newmarket, Ontario’da bulunan Kanada merkezli bir çevrimiçi döviz araçları ve hizmetleri şirketidir. 1993 yılında Steven Dengler ve
Beric Farmer tarafından kurulmuştur. Xe.com 2015 yılından beri Euronet Worldwide’ın bir yan kuruluşudur.

Xe.com, ziyaretçilerin herhangi bir para biriminin anlık döviz kurlarını kontrol etmesine olanak sağlayan Xe Döviz Çevirici de dahil olmak üzere birçok ücretsiz çevrimiçi para birimi araçları sunar.

Web sitesi ayrıca ücretsiz oran tabloları ve tarihsel grafikler sunmaktadır. Şirket, işletmeler için döviz kurları sunan bir döviz hizmeti olan (Xe Para Transferi) ve ticari para birimi veri besleme hizmeti (Xe Para Birimi Verileri) sağlar.

Diğer özellikler arasında para birimi ansiklopedisi, özelleştirilmiş dönüştürücüler, forex para birimi ve seyahat masrafı hesaplayıcısı bulunur.

 

 

Xe.com Hesabımı Nasıl Silerim

Xe.com platformunda hesap açmak ve XE para transferi hesabınızla (gerekirse kimlik ve doğrulama belgelerini bile gönderebileceğiniz) çevrimiçi olarak yapılabilirken, hesabınızı kapatmak istiyorsanız aynısı geçerli değildir.  Kullanmadığınız sürece Xe hesabınızın size bir maliyeti bulunmuyor.

Xe hesabınızda bekleyen bakiyeniz ve bekleyen bir etkinlik bulunmadığına dikkat edin.

Hesabınızı kapatmak için iletişime geçip hesabınızı silmek istediğinde bulunmak başka bir çözüm bulunmuyor. Hesap kapatma işlemleri çevrimiçi olarak veya uygulama içinde yapılamaz.

+44-1753-441844 telefon numarasını arayıp Xe hesabın silinmesini isteyebilirsiniz.

dpo@xe.com mail adresine aşağıdaki gibi bir e-posta gönderebilirsiniz.

delete xe account

 

Hesabınızı kapatın ve Xe uygulamasını kaldırın.

Hesabınız kapatılırken, kara para aklamayı önleme ve veri koruma yükümlülüklerine uygun olarak, bilgilerinizi son işlem tarihinden sonraki 7 yıl boyunca xe.com tarafından saklandığını unutmayın.