Mail Ru Hesap Silme

  Mail Ru Hesap Silme

  Mail.Ru , Rusya’daki en büyük e-posta hizmetidir. Mail.Ru hesabı, MyWorld, Fotoğraflar ve Videolar, Oyunlar, Dating, İşler ve diğerleri de dahil olmak üzere diğer tüm Mail.Ru hizmetleri için de kullanılır. Ayrıca, Mail.Ru aracılığıyla yetkilendirmeye izin veren birçok sitede Mail.Ru aracılığıyla oturum açabilirsiniz. Biz mail ru hesap silme ile ilgilendiğimiz yukarıda yazılanlar bizi çokta ilgilendirmiyor.

  Mail Ru Hesabımızı Siliyoruz

  – mail.ru sitesinde oturum açıyor ve ardından https://account.mail.ru/user/delete bağlantı adresine tıklıyoruz. Karşımıza gelecek ekranın türkçesini aşağıda paylaştım

  – “Gelen kutunuz ve tüm veriler silinecek
  *********@mail.ru posta kutusunu silerek, hizmetlerimizi artık kullanamazsınız ve bunlarda bulunan tüm bilgiler silinir. Tüm mailleriniz, klasörleriniz, adres defteriniz, fotoğraflarınız ve videolarınız silinecek.

  Diğer Mail.ru projelerindeki kişisel verilere erişim tamamen kapatılacaktır: Ajan, Bulut, Takvim, Yanıtlar, Para ve diğerleri.”

  – Uyarıyı okuduktan sonra “удалять (silmek)” yazan düğmeye tıklıyoruz

   

  – Karşınıza çıkan formu aşağıdaki resme göre doldurun.  ( silme sebebinizi belirtmenizi istenilen yere “Я хочу удалить свой почтовый аккаунт” yazıyoruz ) ve “удалять (silmek)” butonuna tıklıyoruz.

  mail ru hesap silme
  mail ru hesap silme

  – Mail silindi. Vazgeçmek için “Восстановить ящик” yazısına tıklayınız

  mail ru kapatma
  mail ru kapatma