MyMail Hesabı Nasıl Silinir

  MyMail Hesabı Nasıl Silinir: myMail – Tüm E-posta Hesaplarınızı Tek Bir Şekilde Yönetin! Hotmail, Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud, Live, Exchange veya GMX; hangisi olursa olsun, myMail tüm yaygın e-posta sağlayıcılarını ve diğer IMAP veya POP3 destekli e-posta posta kutularını destekler.

  myMail, e-postalarınızı tek bir yerde güvende tutmak için tasarlanmıştır. İletişimi kolay, hızlı ve mobil uyumlu hale getirir. Uygulamamız, mesajlarınızı önizlemenize, okumanıza, yanıtlamanıza ve iletmenize, eklerinizi eklemenize ve görüntülemenize olanak tanır. Tek ihtiyacınız olan e-posta adresiniz ve şifreniz; E-posta uygulaması daha sonra sizin için kullanılabilir.

   

  MyMail uygulaması güvenli mi?

  My.Com Mail sadece %100 mobil değil, aynı zamanda güvenlidir! Posta kutunuza giriş yapmak için SMS yoluyla gönderilen benzersiz bir kod kullanılır. Bu, şifrenizi unutamayacağınız veya kaybedemeyeceğiniz ve suçluların şifrenizi kıramayacağı veya çalamayacağı anlamına gelir!

   

  MyMail İyi mi?

  Posta kutuları ve mesajlarla etkileşim kurmak sezgisel ve kolaydır. Bir sunucuda e-posta aramak, birçok üçüncü taraf istemcinin sahip olmadığı bir şeydir, ancak MyMail çok iyi çalışır ve sonuçları döndürmek birkaç saniye sürer.

   

  MyMail ücretsiz mi?

  Eklenen hesap sayısından bağımsız olarak myMail uygulaması %100 ücretsizdir. AOL, Gmail, GMX, Hotmail, iCloud, Outlook, Yahoo!’nuzdaki e-postaları yönetmek için uygulamayı kullanın! veya diğer IMAP / POP3 etkin posta kutuları!

   

  MyMail’e nasıl e-posta eklerim?

  Ekleri göndermek için: Oluştur düğmesini tıklayın ve E-posta Oluştur bölümüne gidin. Alıcının e-posta adresini ve mesajınızın konusunu girin. Ek simgesine dokunun ve bir dosya seçin veya bir fotoğraf çekin

   

  Desteklenen e-posta hizmetleri

  myMail, çoğu e-posta sağlayıcısı için ayarları otomatik olarak tanımlar (163.COM Mail, AOL Email, Google Gmail, Mail.Ru – Mail, 126.COM, Outlook.com (Hotmail ve Office 365 dahil), Orange Mail, WP. PL – Poczta, Xfinity.com, QQ.COM Posta, Web.de Freema

   

   

   

  MyMail Hesabı Nasıl Silinir

  MyMail hesabını siteden silmek mümkün olmadığı için MyMail mobil uygulamasını açın ve aşağıdaki talimatları izleyin.

  Hesap> Kişisel veriler> Hesabı sil” adımlarını izleyin.

  “Bu hesap, adres defteri ve tüm mesajlarıyla birlikte kalıcı olarak silinecek. Bu hesapla ilişkili telefon numarasına SMS yoluyla bir doğrulama kodu göndereceğiz.”

  Bilgileri okuyun ve “Hesabı Sil > Tamam” sekmesine tıklayın.

  Telefona gelen kodu giriniz.

  MyMail hesabınız silindi.