Yahoo Hesabımı Nasıl Silerim

  Yahoo Hesabımı Nasıl Silerim

  Yahoo Hesabımı Nasıl Silerim: Yahoo, İnternet’teki en eski medya portallarından biridir ve kullanıcılara çeşitli hizmetler sunar. Yahoo mail, spor Flickr yahoo’nun sunduğu harika hizmetlerden sadece birkaçı  ve Yahoo, e-posta ile ilgili her türlü reform haberini sunan harika bir medya portalıdır. Google’a benzer şekilde yahoo, Bing’in desteklediği bir arama hizmeti sunar.

  Her gün milyonlarca insan farklı amaçlar için yahoo ziyaret ediyor. Bazıları, en sevdikleri spor takımı hakkında en son haberleri veya beyzbol ve basketbol gibi farklı sporlar için yaklaşmakta olan maç programlarını bulmak için yahoo sporlarını ziyaret eder.

  Yahoo finans yatırım kararları almak için kullanılabilecek hisse senedi fiyatları ve diğer finansal piyasalarla ilgili bilgiler sunar. Bunun gibi yahoo, birden çok dikey kullanıcılara bir dizi harika hizmet sunar ve bir yahoo hesabı bu hizmetlerin çoğunda oturum açmak için kullanışlıdır.

   

   

   Yahoo Hesabı Kalıcı Olarak Silme

  Bir yahoo hesabını iptal ettiğinizde Yahoo kimliğinizi ve Yahoo Mail hesabınızı (Aabaco Small Business tarafından sağlanan Business Mail de dahil) ve varsa Flickr hesabınızın erişimini kaybedersiniz.

  Yahoo ağında bulunan hesap verileriniz ve ayarlarınız silinir veya anonim hale gelir. Buna Yahoo Mail, Yahoo Messenger, Yahoo Kişiler, Aabaco Small Business hesabınızla birlikte sağlanan Business Mail hizmetlerinizin içerikleri, My Yahoo ayarlarınız ve diğer içerikler dahildir.

  Hesabın silinmesi, bu Yahoo hesabıyla sahip olduğunuz ücretli hizmetlere erişimi de sonlandıracaktır. Bu hizmetler veya bu hesaplarla ilişkili veriler için gönderdiğiniz ödemeleri geri alamayabilirsiniz.

  Yahoo hesabını silmek için yahoo.com sitesinde oturum açın. https://yahoo.mydashboard.oath.com/delete-my-account bağlantıs adresine ister tıklar silme sayfasını açarsınız, isterseniz kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırın.

  – Açılan sayfayı aşağı kaydırın ve “Hesabımı silme işlemine devam et” butonuna tıklayın.

  – Kayıtlı e-posta adresini yazın ve “Evet, bu hesabı sonlandır” butonuna tıkla

  yahoo hesabımı nasıl silerim
  yahoo hesabımı nasıl silerim

  Hesabınız devre dışı bırakıldı ve silinmek üzere zamanlandı. 30 gün içinde kullanıcı hesabınız yahoo veri tabanından silinir. Avustralya, Hindistan veya Yeni Zelanda (yaklaşık 90 gün); ve Brezilya, Hong Kong veya Tayvan (yaklaşık 180 gün).