Rosegal Hesabı Nasıl Silinir

  Rosegal Hesabı Nasıl Silinir

  Rosegal Hesabı Nasıl Silinir: ROSEGAL, çarpıcı kıyafetler, eski ve modern giysileri sunulduğu modaya tutku ile paylaşan bir grup arkadaş tarafından başlatıldı.

  Önemli bir gün için kıyafet, günlük hayatınızda rahat bir görünüm veya kendinizi göstermek için vintage bir stil arıyorsanız, hızlı büyüyen küresel bir online moda mağazası olan RoseGal online mağazası, size kadınların yüzlerce stilini sunabilir ve erkek modası, artı boyutu, elbiseler, mayo, bikini, üstleri, amerikan bayrağı, iç çamaşırı, tozluk, sütyen, iç çamaşırı, ayakkabı, sandalet, daire, led ayakkabı, saç, çanta, şapka, güzellik, güneş gözlüğü, saatler, takı, anahtarlık, Yüzükler, küpeler, vücut takıları, Erkek kıyafetleri, şortlar, gömlekler, pantolonlar, kot pantolonlar, blazerler, kravat boyası vb., sıcak bir ev atmosferi yaratmak için bir ev dekoru veya bir fidget spinner bile. Binlerce ikonik stil, vintage giyim ve uygun fiyatlı ürün serileri ile gardırobunuza eklemek için benzersiz moda ürününüzü bulabilirsiniz.

   

  Rosegal Hesabımı Nasıl Silerim

  Rosegal hesabınızı mobil uygulaması yada web sitesi üzerinden kendiniz silemezsiniz. Mecburen silmek için başvuru yapmak gerekiyor.

  Web sitesinde oturum açın ve iletişime geçmek için https://support.rosegal.com/ticket/ticket/cat? bağlantı adresini kopyalayın ve tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  Açılan ekranda sırasıyla “Account > Account Management > Advanced Account Information” adımlarını takip edin.

   

  Rosegal Hesabı Nasıl Silinir
  Rosegal Hesabı Nasıl Silinir

  İletişime geçmek istediğiniz kanalı seçersiniz. Biz ticket göndereceğiz.

  delete rosegal account

  Ertesi gün hesabımı kontrol ettiğimde Rosegal hesabım silinmiş olduğunu gördüm.