Xapo Hesabımı Nasıl Silerim

Xapo Hesabımı Nasıl Silerim

Xapo Hesabımı Nasıl Silerim: Xapo 2013 yılında kurulmuş olup genel merkezi Zürih’ tir., Xapo, geleneksel bankacılığa alternatiftir. Geleneksel para birimlerini ve bitcoinleri kolayca ve güvenli bir şekilde göndermenizi, almanızı, depolamanızı ve harcamanızı sağlayan dijital bir cüzdanız.

 

Bazı Xapo Özellikleri

Xapo hesabınıza bitcoin transferi, kredi kartı, banka havalesi ve daha fazlası gibi para eklemek için çeşitli yöntemler kullanın!
– 150’ye kadar para birimi ve bitcoin almak, göndermek ve değiştirmek için harcama hesapları oluşturun.
– Güvenli kasalarda para birimlerini ve bitcoin’ i depolamak için tasarruf hesapları oluşturun.
– Güvendiğiniz kişilerle hesaplarınızı paylaşın ve mali durumunuzu birlikte yönetin. Paranızı kontrol altında tutmak için onlara farklı izinler verin.
– Hesabınızın etkinliğini gerçek zamanlı bildirimlerle ayrıntılı olarak takip edin.

 

Xapo Hesabımı Nasıl Silerim
Xapo Hesabımı Nasıl Silerim

Xapo Hesabı Nasıl Silinir

Xapo hesabınızı silmeden önce hesaplarınızdan herhangi birinde kalan paranızın çekildiğinden veya farklı bir hesaba gönderildiğinden emin olun. Yani hesabınızda para bırakmayın. Şimdi Xapo hesabımızı silmek için support@xapo.com e-posta adresine Xapo kullanıcı bilgilerinizi de ekleyip hesabınızı silmek istediğinizi belirten bir mail gönderin.

Hesabı silme istediğinizi işleme koyabilmeleri için kimliğinizi doğrulamaları gerekebilir.  Talebiniz ulaştıktan sonraki 45 gün içinde ve doğrulamadan sonra aksi bir durum olmadıkça isteğiniz işleme alınacaktır.