Daily Expenses 3 Hesap Silme

  Daily Expenses 3 Hesap Silme

  Daily Expenses 3 Hesap Silme: Yaşam masraflarınızın ne olduğunu ve bunlar için ne kadar para harcadığınızı bilmek önemlidir. Bunu bilmek, bir bütçe oluşturmanızı ve imkanlarınız dahilinde yaşamanızı kolaylaştıracaktır.

  Gelir ve giderlerinizi organize etmek, para harcamalarınızı tarihe göre kaydetmek ve günlük, aylık veya yıllık hazırlanan raporları gözden geçirmek için tasarlanmış bir uygulamadır.

  Uygulamanın ilk amacı, okunması ve anlaşılması, temiz raporlar oluşturarak, kişisel veya ticari muhasebesini düzenlemesine yardımcı olmaktır.

   

  Daily Expenses 3 Özellikleri

  – Uygualama içinde oluşturduğunuz kayıtları değiştirebilir veya silebilirsiniz.

  – Uygulama, dönemlere göre gruplandırılmış raporları bakiye döneminizle birlikte gösterecektir.

  – Ayrıca, eklediğiniz uygulamanın sabit periyotlarda tekrarlayan hareketler olması için yinelenen kayıtları programlayabilirsiniz.

  – İhtiyacınız olursa bilgilerinizi parolayla koruyabilirsiniz.

  – Uygulama, gerekirse bilgilerinizi geri yüklemek için veritabanınızın bir yedeğini oluşturmanıza izin verir.

   

   

  Daily Expenses 3 Hesabı Nasıl Silinir

  Eğer ücertli bir üyeliğiniz yoksa Daily Expenses 3 uygulamasında hesabınızın silinmesi ile ilgili bir seçenek bulunmuyor. Verilerinizi ve raporlarını silin ve uygulamayı kaldırın.

  Eğer ücretli bir üyeliğiniz varsa aşağıdaki yazılanları uygulayın

   

   

  Daily Expenses 3 Premium Aboneliği İptal Edin

  Daily Expenses 3 Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak ile Daily Expenses 3 VIP üyeliğinizi sona ermez.

  Daily Expenses 3 Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Daily Expenses 3 Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu Daily Expenses 3 Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

  Google Play Store Üzerinden Daily Expenses 3 Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * Daily Expenses 3 aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Daily Expenses 3 Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * Daily Expenses 3 aboneliğini seçin.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.