Stocard Hesap Silme

  Stocard Hesap Silme

  Yenilikçi ve kullanımı kolay uygulaması olan Stocard dünyanın önde gelen mobil cüzdanlarından biridir. 25 milyondan fazla kullanıcının akıllı telefonlarını mobil bir cüzdan haline getirmesini ve markaların müşterileri mağazalara yönlendirmek için bağlantı kurmasını sağlayan stocard uygulamasındaki hesabınızı Stocard Hesap Silme yazımız ile silmenize yardımcı oluyoruz.

   

  Stocard Hesabı Nasıl Silinir

  Stocard hesabınıza eklediğiniz tüm kartlarınızı Stocard uygulamasından kaldırın.

  Stocard’ daki sadakat kart yada kartlarınızı silmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

  iPhone: Stocard uygulamasını açın ve silmek istediğiniz kart girişini tıklayın. Daha sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Düzenle” düğmesine tıklayın ve ekranın altındaki “Kartı Sil” i seçin.

  Android: Stocard’ ı uygulamasını açın ve silmek istediğiniz kart girişini tıklayın. Daha sonra “Seçenekler” düğmesine (ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta) tıklayın ve “Sil” i seçin. Dilerseniz silmek istediğiniz kartı iki saniye basılı tutabilirsiniz. Ardından, ekranınızın sağ üst köşesinde bir çöp kutusu simgesi çıkacak. Kartınızı silmek için üzerine tıklayın. Bu şekilde, aynı anda birden fazla kartı silebilirsiniz.

  Şimdi hesabınızı silmek için Stocard hesabınıza bağlı posta adresini kullandığınızdan emin olun. Stocard hesabınızı silmek için önce stocard hesap kimlik numaranızı bir kenara yazın.  support@stocardapp.com adresine kayıtlı e-posta adresimizden stocard hesabınızı silmek istediğinizi belirten bir mail gönderin. Mail içinde stocard hesap kimlik numaranızı da ekleyin. Ayrıca göndereceğiz maile stocard hesap ayarları sayfanızın ekran görüntüsünü ekleyebilirsiniz. Stocard ekibi hesabınızı mümkün olan en kısa sürede iptal edecek ve daha sonra iptal işlemini onaylayacaktır.